Obec Snežnica každoročne v mesiaci október realizuje odpis stavu vodomerov pre potreby výpočtu platby za spotrebu vody za polročné zúčtovacie obdobie. V súvislosti so súčasnou mimoriadnou situáciou ohľadom šírenia koronavírusu, nebudú odpis vodomerov realizovať pracovníci obce, ale žiadame občanov, aby stav svojho vodomera nahlásili obci telefonicky alebo prostredníctvom sms na číslo 0911 879 721 alebo prostredníctvom emailu na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a to v termíne do 30.10.2020.
Pri nahlásení stavu je potrebné uviesť meno a priezvisko vlastníka, číslo domu, číslo vodomera a stav vodomera.
Občanom, ktorí do tohto termínu stav svojho vodomera nenahlásia, bude stav vodomera určený na základe priemernej spotreby vody za predchádzajúce zúčtovacie obdobia. Pri ďalšom odpise vodomerov o pol roka sa prípadné vzniknuté rozdiely oproti priemernej spotrebe vyrovnajú.