001

Od roku 2015 začal starosta obce organizovať Deň otvorených dverí na Obecnom úrade pre žiakov 5-teho ročníka. Tento nápad sa ujal a práve na Deň detí otvoril dvere na obecnom úrade žiakom Základnej školy práve pán starosta.

Počas dňa si žiaci vyskúšali úlohu poslancov v zasadačke Obecného úradu, posadili sa do kresla starostu a vypočuli si čo všetko riešia pracovníci na obci. Žiaci preskúmali každú miestnosť na obecnom úrade od povaly až po pivnice. Deň otvorených dverí sa neodmysliteľne spája aj s prezentáciou našich hasičov a požiarnej zbrojnice. Deti si vyskúšali zásahové obleky hasičov a taktiež sa posadili za volant hasičského auta. Dúfame, že táto tradícia zostane zachovaná a žiaci Základnej školy nás navštívia aj o rok.